Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri sayfamızda lüks davetiyeler, değişik tasarımlı davetiyeler, sade ve şık düğün davetiyeleri yer almaktadır. Düğün davetiyesi modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyeleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Değişik Davetiye Modelleri

Değişik davetiye modelleri mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği davetiye kategorisinde yer almaktadır. Özellikle armoni times 20411, 20434, 20459, 20460, 20487 ve 20501 no’lu modeller değişik davetiye modelleridir. En yeni davetiye modelleri ve en uygun davetiye fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Firmamız en güncel düğün davetiyeleri ve uygun davetiye fiyatları ile İstanbul Pendik’te faaliyet göstermektedir.

2021 yılının en yeni davetiyeleri arasında İlginç, lüks, fotoğraflı, kadife, lazer kesim davetiyeler yer almaktadır. Ayrıca faklı tasarımları ile ön plana çıkan şeffaf, mühürlü, geometrik desenli, mermer desenli papatyalı, kuru çiçekli, dijital, vintage, rustik, otantik, retro davetiyeler en beğenilen davetiyeler arasında yer almaktadır. 

Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. 9192, 9193 ve 9218 no’lu davetiyeler mühürlü davetiye modelleridir. Mühürlü davetiyeler, lüks davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

Lüks Davetiye Modelleri

Hayatınızın en özel günü için farklı ve lüks düğün davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilir ve tarzınıza ve düğün konseptinize uygun davetiye modelleri hakkında bilgi alabilirisiniz. Kare ve dikdörtgen şeklinde olan davetiye modellerimiz arasında fotoğraflı, özel tasarımlı, lüks davetiyeler ön plana çıkmaktadır. 

Lüks davetiye modelleri arasında yer alan mühürlü ve şeffaf davetiye modellerinin kullanılan baskı kartı ve zarfı özel olarak tasarlanmıştır. Şeffaf davetiye modellerinin baskı kartı ve zarfı baskısı altın yaldız veya gümüş yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır.

İstanbul davetiye firmaları arasında yer alan firmamız birbirinden farklı lüks davetiye modelleri ve en ucuz fiyatlar ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Her sene değişen ve biribirinden farklı, modern ve yeni davetiye modeller ile hizmet vermekteyiz.

En çok satan lüks davetiye modelleri arasında 9214, 9217 ve 9245 no’lu ekonom davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanan davetiye modellerimiz sade ve şık tasarımlarıyla trend modeller arasında yerini almıştır. Lüks davetiyeler arsında yer alan 20434, 20459 ve 20487 no’lu eko polen davetiye modellerimiz tek renk zarflı ve baskı kartları çiçek desenli olarak tasarlanmıştır.