Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri sayfamızda lüks davetiyeler, değişik tasarımlı davetiyeler, sade ve şık düğün davetiyeleri yer almaktadır. Düğün davetiyesi modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyeleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Değişik Davetiye Modelleri

Değişik davetiye modelleri mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği davetiye kategorisinde yer almaktadır. Özellikle armoni times 20411, 20434, 20459, 20460, 20487 ve 20501 no’lu modeller değişik davetiye modelleridir. En yeni düğün davetiyeleri ve en uygun davetiye fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Firmamız en güncel düğün davetiyeleri ve uygun davetiye fiyatları ile İstanbul Pendik’te faaliyet göstermektedir.

2021 yılının en yeni davetiyeleri arasında İlginç, lüks, fotoğraflı, kadife, lazer kesim davetiyeler yer almaktadır. Ayrıca faklı tasarımları ile ön plana çıkan şeffaf, mühürlü, geometrik desenli, mermer desenli papatyalı, kuru çiçekli, dijital, vintage, rustik, otantik, retro davetiyeler en beğenilen davetiyeler arasında yer almaktadır. 

Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. 9192, 9193 ve 9218 no’lu davetiyeler mühürlü davetiyelerdir. Mühürlü davetiyeler, lüks davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

 

Shopping Cart