Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları sayfamızda düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, nişan davetiye modelleri, sade ve şık davetiye modelleri, sade nikah davetiyeleri, lüks düğün davetiye ve en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.  

Ucuz Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları olarak en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, lüks davetiye modelleri ve fiyatları 2021 davetiye modelleri kategorinde yer almaktadır. Ayrıca nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları, 1000 adet davetiye fiyatı, davetiye çeşitleri ve fiyatları güncel davetiye fiyatları arasında yer almaktadır.

Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nikah ve nişan davetiye modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. Değişik davetiye modelleri ve en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları için doğru adrestesiniz. Davetiye modelleri kategorisinde en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, orjinal davetiyeler, değişik düğün davetiye modelleri, şeffaf davetiye modelleri ve fiyatları, 2021 düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. 

Davetiye fiyatlarını etkileyen faktörler arasında baskı türü gelmektedir. Ofset davetiye baskısının fiyatı, altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı davetiye fiyatına göre daha uygundur. Gofreli baskılı davetiye fiyatı ve şeffaf davetiye fiyatı ofset baskılı davetiye fiyatına göre daha yüksektir.

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye siparişinizin en kısa zamanda tasarımı hazırlanır ve onayınızdan sonra baskısı yapılarak en kısa zamanda adresinize kargo ile gönderilir. Şeffaf ve mühürlü davetiye fiyatları diğer davetiye fiyatlarına göre yüksektir. Davetiye fiyatların etkileyen faktörler arasında kullanılan zarfın kalitesi, davetiyenin baskı kartı yer almaktdır. 

Ayrıca ofset baskılı davetiye modellerine göre altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı davetiye modellerini fiyatları yüksektir. Davetiyenin üzeindeki kurdele, püskül gibi aksesuarlar fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Özellikle şeffaf davetiye modelleri altın veya gümüş yaldız varak baskılı olarak basılmaktadır. Şeffaf davetiye modelleri lüks davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

Lüks Davetiye Modelleri

  • Şeffaf Davetiye Modelleri
  • Mühürlü Davetiye Modelleri
  • Özel Zarflı Davetiye Modelleri
  • Kadife Davetiye Modelleri
  • Mermer Desenli Davetiye Modelleri
  • Sade Tasarımlı Davetiye Modelleri

Şeffaf Davetiye Modelleri ve Fiyatları

2021 yılının en beğenilen şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215, 9217 ve 9218 no’lu ekonom  davetiye modelleri yer almaktadır. Sade zarflı ve isim pencereli olarak tasarlanan modellerin baskı kartları şeffaf asetatlıdır. Davetiye baskıları altın yaldız varak baskılı ve gümüş yaldız varak baskılıdır. Baskı ücretleri 325,00 TL’dir. Zarf baskı ücretleri 160,00 TL’dir. Ortalama olarak 100 Ad. davetiye fiyatı 250,00 TL ve 300,00 TL arasındadır. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart