iklim-davetiye-10673

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları sayfamızda düğün davetiyesi modelleri, nişan davetiye modelleri, sade ve şık davetiye modelleri, sade nikah davetiyeleri, lüks düğün davetiye ve en ucuz davetiye modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.  

Ucuz Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları olarak en ucuz davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, 2023 davetiye modelleri kategorinde yer almaktadır. Ayrıca nikah davetiyesi, nişan davetiyesi 1000 davetiye çeşitleri ve en güncel davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nikah ve nişan davetiye modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar.

Değişik davetiye modelleri ve en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları için doğru adrestesiniz.Davetiye modelleri kategorisinde en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, orjinal davetiyeler, değişik düğün davetiye modelleri, mühürlü ve şeffaf davetiye modelleri ve fiyatları, 2023 düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Davetiye fiyatlarını etkileyen faktörler arasında baskı türü gelmektedir. Ofset davetiye baskısının fiyatı, altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı davetiye fiyatına göre daha uygundur. Gofreli baskılı davetiye fiyatı ve şeffaf davetiye fiyatı ofset baskılı davetiye fiyatına göre daha yüksektir.

Davetiye Modelleri

Davetiye siparişinizin en kısa zamanda tasarımı hazırlanır veonayınızdan sonra baskısı yapılarak en kısa zamanda adresinize kargo ile gönderilir. Şeffaf ve mühürlü davetiyeler diğer davetiye fiyatlarına göre yüksektir. Davetiye fiyatlarını etkileyen faktörler arasında kullanılan zarfın kalitesi, davetiyenin baskı kartı yer almaktadır.  Ayrıca ofset baskılı davetiye modellerine göre altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı davetiye modellerinin fiyatları yüksektir. Davetiyenin üzerindeki kurdele, püskül gibi aksesuarlar fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Özellikle şeffaf davetiye modelleri altın veya gümüş yaldız varak baskılı olarak basılmaktadır. Şeffaf davetiye modelleri lüks davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

Şeffaf Davetiyeler

En beğenilen şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215, 9217 ve 9218 no’lu ekonom  davetiye modelleri yer almaktadır. Sade zarflı ve isim pencereli olarak tasarlanan modellerin baskı kartları şeffaf asetatlıdır. Davetiye baskıları altın yaldız varak baskılı ve gümüş yaldız varak baskılıdır.

Mühürlü Davetiyeler

Mühürlü davetiye modellerinin fiyatları şeffaf davetiye modelleri gibi diğer davetiyelere oranla yüksektir.

Lüks Davetiye Modelleri

  • Şeffaf Davetiye Modelleri
  • Mühürlü Davetiye Modelleri
  • Özel Zarflı Davetiye Modelleri
  • Kadife Davetiye Modelleri
  • Mermer Desenli Davetiye Modelleri
  • Sade Tasarımlı Davetiye Modelleri

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.x
Hemen Ara
Konum